Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X

Vysielanie Rádia X začína

Vysielanie Rádia X začína

 

Po skúškovom sme späť. O týždeň začína Rádio X opäť vysielať. O nové relácie, súťaže a vystúpenia núdza nebude.

Okrem kvalitnej hudby budeš môcť z éteru počúvať aj živé vystúpenia kapiel hrajúcich v priestoroch nášho rádia.  Aby toho nebolo málo, čakajú na teba rôznorodé relácie, ako napríklad Živák, Filmárik, Rockqueen, Jukebox, ktoré sú súčasťou Rádia X už nejaký ten piatok. Tešiť sa môžeš aj na nových moderátorov a relácie, ktoré si vo vysielaní ešte nemal možnosť počuť.

Medzi nové relácie patrí aj UNIZA MÁ TALENT. Preto ak cítiš v kostiach, že máš talent a túžiš ho ukázať svetu, stačí len nabrať odvahu, prihlásiť sa a predviesť svoje nadanie u nás v štúdiu. Ďalej na teba čakajú ďalšie zaujímavé relácie, ako napríklad MiRiX a X- time, ktoré si môžeš vypočuť už nasledujúci týždeň.

Pokiaľ v tebe drieme súťaživý duch neboj sa zapojiť do súťaží, v ktorých môžeš vyhrať okrem pizze Michaelo aj lístky do divadla, kina či na koncerty a party v Smer Klube 77.

Ak si pustíš Rádio X môžeš sa dozvedieť i nové a zaujímavé informácie. Budeš tak v obraze, čo sa týka Žilinskej univerzity, internátov na Veľkom Diele, či samotnej Žiliny.

Bude nás tešiť, ak si nás naladíš.

Tvoje Rádio X