Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X

Vianočný Nonstop 19.-20.12.2018

Vianočný Nonstop 19.-20.12.2018

Aj tento rok sa môžeš tešiť na Vianočný Nonstop Rádia X! Moment, kedy ukončíme vysielanie tohto semestra vo veľkom štýle a to práve nepretržitým vysielaním viac ako 24 hodín len pre teba, nášho poslucháča 😉 Na čo sa môžeš tešiť?

Nonstop Rádia X, ako sme už spomenuli, je zvyčajne ukončením vysielania v semestri. Zabávajú sa pri tom nielen naši členovia, ale aj TY, náš milý poslucháč 🙂 Na našom Facebooku a maily studio@radiox.sk už teraz očakávame návrhy na šialené výzvy, ktoré dostaneme práve od teba. Samozrejme celý priebeh budeš môcť sledovať naživo v streame, ktorý bude na FB prebiehať. To je ale len kúsok z celej akcie.

Aj takto sme sa bavili na predošlých Nonstopoch 😀

Relácie ako ich počas semestra poznáš sa buď konať nebudú, alebo ich naši moderátori vezmú v zábavnom duchu a z éteru budeš môcť počuť nielen hudbu, ktorú by žiadne rádio nehralo, ale aj slová, ktoré by sa mali vysielať po 22. hodine 😀 Každopádne sa budeme baviť, nahliadneme do zaujímavých životov našich členov pri ich menšom spovedaní a na samom konci sa dočkáme slávnostného ukončenia vysielania v podobe slov našej vedúcej rádia Veroniky a buchnutím fľaše šampanského.

Tak určite nezabudni 19.-20.12.2018 naladiť o 18:00 Rádio X a baviť sa spolu s nami 😉

https://www.facebook.com/events/480465062476340/