Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X

Plusy a mínusy letného semestra

Plusy a mínusy letného semestra

 

A je to tu! Niektorý z nás majú po prázdninách, iný zas nabehli ako na rozbehnutý vlak, zo skúškového rovno do letného semestra.Krásny čas, kedy sa posledná pokrývka snehu stráca v našich mohutných riekach. Príroda sa prebúdza zo zimného spánku. Deti sa tešia na dlhé slnečné dni, chlapi zas na sezónu sukní a dievčatá na… naozaj neviem načo sa môžu tešiť. Asi na letné nakupovanie.

So všetkými týmito zmenami prichádza aj veľká zodpovednosť, letný semester. Toto obdobie sa nám bude ťažšie učiť keďže slnce nás bude lákať, tráviť svoj voľný čas von. Keby to bol len ten voľný čas, ktorý by sme radi trávili von, bolo by to v poriadku. No niektorý z nás poľahky obetujú školu na relax a opaľovanie.

Letný semester nie je až taký jednoduchý ako sa zdá. Ak si dobre pamätáte po zimnom semestri nasledovali Vianoce a až potom skúškové obdobie. Touto vetou vás určite sklamem ale po letnom semestri nie sú žiadne Vianoce L, dokonca nebude ani len vianočná atmosféra a čo je úplný vrchol, nebude ani žiaden punč.

 

Jim Carrey
Jim Carrey

Nezabudnime nato, že všetko zlé je na niečo dobré. ,,Bez snehu semester“ v sebe skrýva nejaké tie dôvody na ktoré sa je dobré tešiť.  Budú to prevažne pondelky

 

Número uno: Veľká noc  2 dni voľna

Nie lenže si všetci prídu na svoje (chlapi na oblievanie, dievčatá na vodu) ale ešte k tomu dostaneme bonus v podobe dvoch dní voľna. Veľký piatok a veľkonočný pondelok , zároveň koniec pôstu.

 

Número dos:  1. Máj sviatok práce

V poradí druhý voľný pondelok, budeme oslavovať sviatok práce, paradoxne nič nerobením. Žiadne sprievody sa už nerobia a to znamená, že budeme mať predĺžený víkend. Viac času na prípravu.

 

Número tres: 8 Máj Deň víťazstva nad fašizmom

Tento deň posadil na zadok hlavne moju angličtinárku. Keď si uvedomila, že budeme mať len 8 krát angličtinu cez semester hneď nám zrušila projekty. Nechcel by som byť v koži pondelkových učiteľov, nahrádzanie a odpadávanie nie je príjemné. Našťastie nie som učiteľ.

 

Inšpirujte sa
Inšpirujte sa

 

Nástrahy leta

Podpazušie

Tropické horúčavy napáchali nie jednu škodu. Požiare, úpaly atď. Ak nejde, až o takýto extrém treba si dávať pozor hlavne na jedno. Spocené pazuchy. Nie jednému z nás sa už dostalo kritiky po zdvihnutí ruky nad hlavu. Je tu jeden tip. Nenoste tričko. Noste tričko ale zhoďte rukávy. Alebo noste letné košele. Dievčatá s tým budú mať možno problém, najmä chodenie po ulici bez trička. Ony sa však nemusia báť keďže dievčatá sa nepotia. Vedecky dokázané.

 

Podkolenie, nadkolenie, predkolenie, zákolenie

S letom prichádza aj ďalšia otravná vec, holenie nôh. O tomto procese toho neviem veľa. Viem jedno, treba si nohy holiť 😀

 

Nie len pre ženy

A mám tu posledné odporúčanie hlavne pre ženy, dievčatá(aj ja by som si takú kúpil). Ak nevieš či si zobrať sukňu alebo nohavice zober si ,,kalhotovú sukňu“

 

Kto by ju nechcel
Kto by ju nechcel

Ak si došiel až sem prídeš nato, že každý letný semester musíš maximálne dýchať, maximálne pracovať, maximálne prežívať. S nami ti to pôjde ľahšie.

mm

Toto je Jakub. Jakub nemá rád moderné technológie. Predpokladám, že sa stratíte v jeho prenikavých modrých očiach.