Práve hráme: Loading...

NÁBOR ČLENOV

Vyhlasujeme nábor členov na pozície:

  • MODERÁTOR
  • TECHNIK
  • GRAFIK
  • PR
  • SPRÁVCA SERVEROV

Omnia získala 2 zlaté medaily na Svetovej olympiáde


Fakultný miešaný spevácky zbor Omnia Žilinskej Univerzity vyhral 2 olympijské medaily. Na Svetovej olympiáde zborového spevu v lotyšskej Rige tak potvrdil svoje kvality. 

Pod dirigentským vedením Moniky Bažíkovej zbor súťažil v úrovni The Champions Competition, v ktorej súťažia tie najlepšie svetové zbory. V rámci tejto úrovne, zbor reprezentoval Slovensko v kategórii Komorné miešané zbory a v kategórii Musica Sacra a cappella. V tejto náročnej súťaži s obrovskou medzinárodnou konkurenciou, 470 zborov z viac ako 80-tich krajín sveta, zbor získal v oboch kategóriách zlato.

Read more: Omnia získala 2 zlaté medaily na Svetovej olympiáde

Namixuj si letný semester s Rádiom X!

Aj počas letného semestra je tu stále pre teba tvoje študentské Rádio X. Vypočuť si môžeš tie najlepšie relácie, ktoré nie sú len o hudbe. Dozvieš sa mnohé zaujímavosti, ktoré si ani len netušil a s našim rádiom budeš stále IN. Môžeš si vybrať aj z našich alternatívnych rádií, kde ti ponúkame metal, oldies alebo DnB žánre. Celý tím Rádia X sa stará o to, aby si popri svojich školských povinnostiach nemusel myslieť, len na školu, ale stará sa aj o tvoj študentský život pri ktorom nesmie chýbať počúvanie Rádia X. 

Rádio X bližšie k tebe na novom webe!

Teraz si ešte bližšie k tvojmu študentskému rádiu! Na novom webe sa o Rádiu X dozvieš omnoho viac ako kedykoľvek predtým. Nájdeš si tu obľúbené relácie s podrobným vysielacím harmonogramom, detailmi vysielania a najnovšími zaujímavosťami nielen o rádiu.

Read more: Rádio X bližšie k tebe na novom webe!

                

Facebook

YouTube

Scroll to top