Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X
Všetci
 • René Olexík

  René Olexík

  V rádiu som si prešiel takmer každou pozíciou. Keďže som na začiatku nevedel nič z tohto fachu, mojou úlohou bolo roznášať plagáty po internátoch (nástenkár). Neskôr som od technikov obkukal počas vysielania ako hýbu šabličkami. Byť technikom relácií sa mi zapáčilo až natoľko, že som dostal na starosti technickú stránku vysielacieho štúdia. V rádiu som trávil viac času ako na izbe, či v škole, a tak ma jedného dňa vyhlásili za zástupcu riaditeľa – a chvíľu na to aj za riaditeľa Rádia X. Okrem vedenia kolektívu zastávam aj funkciu hudobného dramaturga pretože hudba, to je životný štýl.

 • Veronika Strelcová

  Veronika Strelcová

  Študujem na Žilinskej Univerzite, Multimediálne technológie na Elektrotechnickej fakulte. Vo voľnom čase sa venujem hlavne rádiu. Rada fotografujem a keď zostane kúsok času, tak sa venujem aj grafike. Aktívne športujem, keďže každý deň ma čaká minimálne jeden výstup na našu univerzitu, lebo je vysoko na kopci.

 • Veronika Štifterová

  Veronika Štifterová

  Študujem učiteľstvo na fakulte humanitných vied, no škole som najviac vďačná za to, že mi štúdium dalo možnosť byť v rádiu a získavať skúsenosti. Je to naozaj veľká zábava, no a okrem moderovania sú moje záľuby čítanie kníh, kreslenie a zo športu najviac plávanie.

 • Daniel Humaj

  Daniel Humaj

  Do rádia som prišiel, pretože som si hľadal nejakú aktivitu po divadle, ktorému som sa venoval na strednej škole. A možno tiež aj preto, lebo som ako mladší chcel byť moderátor, keďže som zbožňoval rannú šou Hemendex. 😀
  V rádiu som na poste moderátora, ako aj inak s mojou hubou ukecanou. 😀
  Srdcom aj dušou som rocker a petrolhead. Mám rád adrenalín, všetko na čom/ako/kde sa dá vyblázniť a tiež som za každú možnú hovadinu. Okrem rádia sa venujem Capoeire, bicyklom a sem tam organizujem nejaký ten koncert v našom žilinskom Kolečku.

 • Jaroslava Urgasová

  Jaroslava Urgasová

  Študujem na FRIčke odbor manažment. Môj voľný čas trávim väčšinou s priateľom, kamarátkami alebo prechádzkami so psom. Knihy ku ktorým sa vždy rada vrátim sú od Paula Coelha a Maxima E. Matkina. To je odo mňa asi všetko.

 • Barborka Handáková

  Barborka Handáková

  Ahojte 🙂
  Volám sa Baška a do Rádia X ma priviedla náhoda. Nuž, stala sa zo mňa moderátorka. Keďže študujem na FRIčke (trojročné bakalárske štúdium, najlepších 5 rokov môjho života), vyzerá to tak, že tu ešte nejaký ten rok pobudnem. S inventárnym číslom na krku pre vás pripravujem reláciu Konkurado.
  Otázky, nápady, pripomienky? Sem s nimi.

 • Daniel Frištik

  Daniel Frištik

  Pochádzam z Prešova. Študujem multimediálne technológie. Baví ma práca s technikou a tak. Zvučil som koncerty kapiel a raperov ako napr: Strapo, Idea, Konflikt, Kristína, Rytmus, Odtial Potiaľ, Vlčá Svorka a mnoho ďalších… Rád si vypočujem dobrú hudbu či už house alebo rap. Rád trávim čas s priateľmi a ešte radšej so svojou priateľkou. Mám vás rád.

 • Dominik Rušin

  Dominik Rušin

  Študent elektrotechniky, aktívne hrám na viacero hudobných nástrojov ako nar. akordeón, viola, a podobne, súčasne sa venujem aj zvukovej technike. Najradšej mám slovenskú kuchyňu 🙂

 • Adam Škrváň

  Adam Škrváň

  Som moderátor srdcom aj dušou, nie som naj, ale smerujem na vrchol. Milujem scifi knihy,filmy a všetko ostatné scifi. Rád lyžujem a hrám volejball. Momentálne študujem Biomedicínu na elektrofakulte.

 • Lukáš Čuba

  Lukáš Čuba

  Ahojte.
  Volám sa Lukáš a som moderátor. Rok som naberal gule prísť do rádia a skúsiť to a teraz ma tu môžete vidieť 🙂 Študujem na fakulte FRI, odbor informatika. Vo svojom voľnom čase rád cestujem po Slovensku, pochutnám si na kuracej polievke a rád sa zoznámim s novými technológiami a ľuďmi.