Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X
Všetci
 • Veronika Strelcová

  Veronika Strelcová

  Študujem na Žilinskej Univerzite, Multimediálne technológie na Elektrotechnickej fakulte. Vo voľnom čase sa venujem hlavne rádiu. Rada fotografujem a keď zostane kúsok času, tak sa venujem aj grafike. Aktívne športujem, keďže každý deň ma čaká minimálne jeden výstup na našu univerzitu, lebo je vysoko na kopci.

 • Richard Baňas

  Richard Baňas

  Pochádzam z pod Tatier. Z malebného mestečka Popradu. Som študentom multimediánych technológií. Prečo práve tento odbor? Ešte počas gymnázia som sa venoval prípravam eventov ako technik – zvukár, osvetlovač. Tak chcem ostať v tomto smere i naďalej. Vo voľom čase si rád zahrám hokejbal či si zahrám na gitare, bicích alebo idem s kamarátmi von.

 • Daniel Frištik

  Daniel Frištik

  Pochádzam z Prešova. Pracujem pre eventovu firmu ako projektový manažér, (projektovanie eventov, servis a vývoj produktov, zvukový a osvetľovací technik). Pri práci s technikou sa cítim ako doma. Potrpím si na kvalitnú muziku 🙂 . Rád trávim čas s priateľmi a ešte radšej so svojou priateľkou.

 • Adam Dubec

  Adam Dubec

  Byť v tomto rádiu PR vôbec nie je jednoduché, no je to zábavná a hlavne veľmi pestrá práca. Mojou náplňou práce je vybavovať sponzorov, reklamu, ceny do našich súťaží, organizovanie menších podujatí, vybavovanie hostí, správa sociálnych sietí, grafický dizajn, správa internetovej stránky…. je toho veľa, že? 😀 Na druhej strane je to skvelá zábava a táto práca vie dať skvelé skúsenosti do života 😉

 • Daniel Humaj

  Daniel Humaj

  Do rádia som prišiel, pretože som si hľadal nejakú aktivitu po divadle, ktorému som sa venoval na strednej škole. A možno tiež aj preto, lebo som ako mladší chcel byť moderátor, keďže som zbožňoval rannú šou Hemendex. 😀
  V rádiu som na poste moderátora, ako aj inak s mojou hubou ukecanou. 😀
  Srdcom aj dušou som rocker a petrolhead. Mám rád adrenalín, všetko na čom/ako/kde sa dá vyblázniť a tiež som za každú možnú hovadinu. Okrem rádia sa venujem Capoeire, bicyklom a sem tam organizujem nejaký ten koncert v našom žilinskom Kolečku.

 • Dominik Sojčák

  Dominik Sojčák

  Študujem na elektrotechnickej fakulte odbor multimediálne technológie alebo sa aspoň snažím študovať V rádiu pôsobím ako technik i keď sa ja a technika nejako v láske nemáme Medzi moje záľuby patrí jednoznačne hudba a trieskanie do bicích, cajonu ale nájdu sa aj iné ako je napríklad turistika, bicyklovanie alebo hranie hier.

 • Juraj Dírer

  Juraj Dírer

  Volám sa Juraj a som len ďalší junák z Liptova, študujem Multimediálne technológie na elektro fakulte. V rádiu som druhý rok. Prvý rok som spoznal najskôr trocha málo z technickej stránky, no neskôr ma oslovilo aj moderovanie. Do rádia ma viedlo hlavne to, že sa vo voľnom čase venujem muzike s kapelou a hrám na gitaru už od malička. Hrám taktiež aj na iné strunové nástroje, no medzi moje topky patrí dychový nástroj Didgeridoo. Rád športujem, v zime na boarde a v lete sa premávam po chodníkoch na skate, tak si dávaj pozor aby som ťa niekedy nenabral zozadu 😀

 • Dominik Rušin

  Dominik Rušin

  Študent elektrotechniky, aktívne hrám na viacero hudobných nástrojov ako napr. akordeón, viola, a podobne, súčasne sa venujem aj zvukovej technike. Najradšej mám slovenskú kuchyňu 🙂

 • Andrea Cikraiová

  Andrea Cikraiová

  Zdravím, volám sa Andrea, som z Martina a študujem biomedicínske inžinierstvo. V Rádiu X som na poste moderátorky, čo ma v podstate bavilo už od malička. Neskutočne zbožňujem skupinu Queen, čo je moje poznávacie znamenie, tiež písanie poviedok a úvah a premýšľanie nad ničím.

 • Richard Štefún

  Richard Štefún

  Ahoj! Volám sa Rišo a milujem veci čo spájajú techniku a umenie. Študujem na fakulte FEIT, ktorá vlastne vystihuje aj moje najväčšie zručnosti – odmalička som v programovaní a elektrotechnike ako doma. Fotím na staré fotoaparáty, niekedy sa venujem vlastnej tvorbe elektronickej hudby, milujem syntetizátory a staré počítače. Čo sa týka môjho hudobného vkusu, už pár rokov počúvam indie. V rádiu pracujem ako technik a táto práca ma baví viacej, ako som na začiatku očakával!