Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X
 • Veronika Štifterová

  Veronika Štifterová

  Ahojte som Štifťa a pochádzam spoza kopca – z mesta Martin.  V rádiu som moderátorka a pokiaľ máte záujem, moderátorom sa môžete skúsiť stať aj Vy! 🙂 K informáciám o mne: cez leto najradšej korčuľujem, cez zimu najradšej plávam (nie von) a nesmieme zabudnúť: SOM VEGÁN. Ale nie, len vegetarián, no samozrejme aj o tom treba informovať… Ale ešte dôležitejšia informácia je, že milujem knihy a neriešim, že ich už nemám kde dávať. Spes non confunditur 😀

 • Daniel Humaj

  Daniel Humaj

  Do rádia som prišiel, pretože som si hľadal nejakú aktivitu po divadle, ktorému som sa venoval na strednej škole. A možno tiež aj preto, lebo som ako mladší chcel byť moderátor, keďže som zbožňoval rannú šou Hemendex. 😀
  V rádiu som na poste moderátora, ako aj inak s mojou hubou ukecanou. 😀
  Srdcom aj dušou som rocker a petrolhead. Mám rád adrenalín, všetko na čom/ako/kde sa dá vyblázniť a tiež som za každú možnú hovadinu. Okrem rádia sa venujem Capoeire, bicyklom a sem tam organizujem nejaký ten koncert v našom žilinskom Kolečku.

 • Dominik Sojčák

  Dominik Sojčák

  Študujem na elektrotechnickej fakulte odbor multimediálne technológie alebo sa aspoň snažím študovať V rádiu pôsobím ako technik i keď sa ja a technika nejako v láske nemáme Medzi moje záľuby patrí jednoznačne hudba a trieskanie do bicích, cajonu ale nájdu sa aj iné ako je napríklad turistika, bicyklovanie alebo hranie hier.

 • Juraj Dírer

  Juraj Dírer

  Volám sa Juraj a som len ďalší junák z Liptova, študujem Multimediálne technológie na elektro fakulte. V rádiu som druhý rok. Prvý rok som spoznal najskôr trocha málo z technickej stránky, no neskôr ma oslovilo aj moderovanie. Do rádia ma viedlo hlavne to, že sa vo voľnom čase venujem muzike s kapelou a hrám na gitaru už od malička. Hrám taktiež aj na iné strunové nástroje, no medzi moje topky patrí dychový nástroj Didgeridoo. Rád športujem, v zime na boarde a v lete sa premávam po chodníkoch na skate, tak si dávaj pozor aby som ťa niekedy nenabral zozadu 😀

 • Andrea Cikraiová

  Andrea Cikraiová

  Zdravím, volám sa Andrea, som z Martina a študujem biomedicínske inžinierstvo. V Rádiu X som na poste moderátorky, čo ma v podstate bavilo už od malička. Neskutočne zbožňujem skupinu Queen, čo je moje poznávacie znamenie, tiež písanie poviedok a úvah a premýšľanie nad ničím.

 • Miška Piarová

  Miška Piarová

  Som rodáčka zo Žiliny a študujem na fakulte PEDAS. Do rádia X som prišla úplnou náhodou a odvtedy som tu aj ostala.  Našla som sa  v moderovaní a pití piva. Okrem týchto záľub sa rada venujem športom ako snowboard, bycikel a keď sa mi chce, zbehnem aj do fitka. Veľa času sa snažím venovať môjmu pitbullovi Marleymu, takže radšej na mňa nič neskúšajte 😀

   

 • Viktor Klamo

  Viktor Klamo

  Študujem na Fakulte Riadenia a Informatiky, odbor manažment. Hudba je veľkou súčasťou môjho života – nosím oblečenie s názvami kapiel, hrám na gitare (akustickej, elektrickej aj basovej). Rád počúvam hudbu, pozerám filmy a programujem, i keď len rekreačne. A to ma priviedlo do Rádia X, kde som našiel, čo som hľadal. Skvelý kolektív, práca s hudbou a moderovanie.

 • Adam Škrváň

  Adam Škrváň

  Som moderátor srdcom aj dušou, nie som naj, ale smerujem na vrchol. Milujem sci-fi knihy, filmy a všetko ostatné sci-fi. Rád lyžujem a hrám volejbal. Momentálne študujem Biomedicínu na elektrofakulte.  Okrem moderovania zastávam aj funkciu hudobného dramaturga pretože hudba, to je životný štýl.

 • Lukáš Čuba

  Lukáš Čuba

  Byť moderátorom v rádiu nebol môj sen od malička. Prvá myšlienka moderovania vznikla pred pár rokmi. Pomyslel som si, aké skvele by bolo byť v kontakte s ľuďmi práve cez mikrofón. Po tom, ako som chytil mikrofón prvý krát do ruky som si nemohol pomôcť, úplne ma to chytilo. Nakoniec som zistil, že práve moderovanie vlastných relácii je to, čo ma napĺňa.

  Inak som študentom na FRI, veľa času preto trávim práve za počítačom. V prípade voľna rád vybehnem do hôr na bicykli, milujem moderné technológie(hlavne drony)  a už dávno som zaľúbený do motoriek(supermoto sú moja srdcovka).

 • Veronika Piačková

  Veronika Piačková

  Nazdar, študujem na fakulte riadenia a informatiky, odbor informatika. Áno som tak trošku
  samovrah a blázon, ale keby nie som blázon, bola by so mnou nuda. Vo voľnom čase
  (ktorého už veľa nemám) spievam s kapelou, občas sólo (susedia majú isto “radosť”),
  maľujem, kreslím, hrám hry… Do Rádia X ma zavolali kamoši a neľutujem, že som sa
  nechala prehovoriť.