Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X
 • Veronika Štifterová

  Veronika Štifterová

  Študujem učiteľstvo na fakulte humanitných vied, no škole som najviac vďačná za to, že mi štúdium dalo možnosť byť v rádiu a získavať skúsenosti. Je to naozaj veľká zábava, no a okrem moderovania sú moje záľuby čítanie kníh, kreslenie a zo športu najviac plávanie.

 • Daniel Humaj

  Daniel Humaj

  Do rádia som prišiel, pretože som si hľadal nejakú aktivitu po divadle, ktorému som sa venoval na strednej škole. A možno tiež aj preto, lebo som ako mladší chcel byť moderátor, keďže som zbožňoval rannú šou Hemendex. 😀
  V rádiu som na poste moderátora, ako aj inak s mojou hubou ukecanou. 😀
  Srdcom aj dušou som rocker a petrolhead. Mám rád adrenalín, všetko na čom/ako/kde sa dá vyblázniť a tiež som za každú možnú hovadinu. Okrem rádia sa venujem Capoeire, bicyklom a sem tam organizujem nejaký ten koncert v našom žilinskom Kolečku.

 • Barborka Handáková

  Barborka Handáková

  Ahojte 🙂
  Volám sa Baška a do Rádia X ma priviedla náhoda. Nuž, stala sa zo mňa moderátorka. Keďže študujem na FRIčke (trojročné bakalárske štúdium, najlepších 5 rokov môjho života), vyzerá to tak, že tu ešte nejaký ten rok pobudnem. S inventárnym číslom na krku pre vás pripravujem reláciu Konkurado.
  Otázky, nápady, pripomienky? Sem s nimi.

 • Adam Škrváň

  Adam Škrváň

  Som moderátor srdcom aj dušou, nie som naj, ale smerujem na vrchol. Milujem scifi knihy,filmy a všetko ostatné scifi. Rád lyžujem a hrám volejball. Momentálne študujem Biomedicínu na elektrofakulte.

 • Lukáš Čuba

  Lukáš Čuba

  Ahojte.
  Volám sa Lukáš a som moderátor. Rok som naberal gule prísť do rádia a skúsiť to a teraz ma tu môžete vidieť 🙂 Študujem na fakulte FRI, odbor informatika. Vo svojom voľnom čase rád cestujem po Slovensku, pochutnám si na kuracej polievke a rád sa zoznámim s novými technológiami a ľuďmi.

 • Jakub Kirnág

  Jakub Kirnág

  Ahojte volám sa Jakub ale všetci ma volajú Kubo, Kubík, Kubko a omnoho viac. Študujem na Fakulte riadenia a informatiky odbor manažment. Medzi moje záľuby patrí skoré vstávanie a Drop. Som hravý, nezodpovedný, úzkostlivo márnotratný a hlavne vždy dobre naladený. Riadim sa len jedným mottom: ,,VŠETKO“ 🙂 Ak sa budete tešiť vy na mňa, budem sa tešiť ja na vás. 🙂

 • Tomáš Rebro

  Tomáš Rebro

  Som dlhodobým študentom na Fakulte riadenia a informatiky. Dlhodobým preto, lebo som po troch rokoch štúdia informatiky prešiel na manažment, kde som doteraz. Z týchto troch rokov mi ostali krásne spomienky a mentálna porucha, ktorá sa dá definovať jedným slovm – informatik. Svoj voľný čas rád trávim v spoločnosti dobrých ľudí, s ktorými môžem rozoberať nielen vážne debaty, ale aj vtipy všetkých možných druhov. Rád hrám hry, pozerám seriály a spím. Okrem toho sa zaujímam o malé technické gadgety, rôzne vychytávky a lifehacky. Veľmi rád jem a žiaľbohu sa to odráža aj na mojej postave 😀 keď spomínam to jedlo, tak by som spomenul, že mám veľmi rád chilli. Športujem prakticky stále, ale len rekreačne. Vrhám tieň, pozerám do diaľky, skáčem do reči a leziem na nervy.

 • Richard Baňas

  Richard Baňas

  Pochádzam z pod Tatier. Z malebného mestečka Popradu. Som študentom multimediánych technológií. Prečo práve tento odbor? Ešte počas gymnázia som sa venoval prípravam eventov ako technik – zvukár, osvetlovač. Tak chcem ostať v tomto smere i naďalej. Vo voľom čase si rád zahrám hokejbal či si zahrám na gitare, bicích alebo idem s kamarátmi von.

 • Martin Novotný

  Martin Novotný

  Som študentom strojníckej fakulty. Som celkom výrečný chalan, ktorý vie občas aj zabaviť ľudí. Ak by ste potrebovali niekoho na odmoderovanie akcie, na nahratie reklamy alebo len tak pokecať, v tom prípade kľudne píšte na môj rádiovský mail alebo ma kontaktujte iným spôsobom.