Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X
 • Daniel Humaj

  Daniel Humaj

  Do rádia som prišiel, pretože som si hľadal nejakú aktivitu po divadle, ktorému som sa venoval na strednej škole. A možno tiež aj preto, lebo som ako mladší chcel byť moderátor, keďže som zbožňoval rannú šou Hemendex. 😀
  V rádiu som na poste moderátora, ako aj inak s mojou hubou ukecanou. 😀
  Srdcom aj dušou som rocker a petrolhead. Mám rád adrenalín, všetko na čom/ako/kde sa dá vyblázniť a tiež som za každú možnú hovadinu. Okrem rádia sa venujem Capoeire, bicyklom a sem tam organizujem nejaký ten koncert v našom žilinskom Kolečku.

 • Barborka Handáková

  Barborka Handáková

  Ahojte 🙂
  Volám sa Baška a do Rádia X ma priviedla náhoda. Nuž, stala sa zo mňa moderátorka. Keďže študujem na FRIčke (trojročné bakalárske štúdium, najlepších 5 rokov môjho života), vyzerá to tak, že tu ešte nejaký ten rok pobudnem. S inventárnym číslom na krku pre vás pripravujem reláciu Konkurado.
  Otázky, nápady, pripomienky? Sem s nimi.

 • Veronika Štifterová

  Veronika Štifterová

  Študujem učiteľstvo na fakulte humanitných vied, no škole som najviac vďačná za to, že mi štúdium dalo možnosť byť v rádiu a získavať skúsenosti. Je to naozaj veľká zábava, no a okrem moderovania sú moje záľuby čítanie kníh, kreslenie a zo športu najviac plávanie.

 • Adam Škrváň

  Adam Škrváň

  Som moderátor srdcom aj dušou, nie som naj, ale smerujem na vrchol. Milujem scifi knihy,filmy a všetko ostatné scifi. Rád lyžujem a hrám volejball. Momentálne študujem Biomedicínu na elektrofakulte.

 • Lukáš Čuba

  Lukáš Čuba

  Ahojte.
  Volám sa Lukáš a som moderátor. Rok som naberal gule prísť do rádia a skúsiť to a teraz ma tu môžete vidieť 🙂 Študujem na fakulte FRI, odbor informatika. Vo svojom voľnom čase rád cestujem po Slovensku, pochutnám si na kuracej polievke a rád sa zoznámim s novými technológiami a ľuďmi.

 • Jakub Kirnág

  Jakub Kirnág

  Ahojte volám sa Jakub ale všetci ma volajú Kubo, Kubík, Kubko a omnoho viac. Študujem na Fakulte riadenia a informatiky odbor manažment. Medzi moje záľuby patrí skoré vstávanie a Drop. Som hravý, nezodpovedný, úzkostlivo márnotratný a hlavne vždy dobre naladený. Riadim sa len jedným mottom: ,,VŠETKO“ 🙂 Ak sa budete tešiť vy na mňa, budem sa tešiť ja na vás. 🙂

 • Tomáš Rebro

  Tomáš Rebro

  Som dlhodobým študentom na Fakulte riadenia a informatiky. Dlhodobým preto, lebo som po troch rokoch štúdia informatiky prešiel na manažment, kde som doteraz. Z týchto troch rokov mi ostali krásne spomienky a mentálna porucha, ktorá sa dá definovať jedným slovm – informatik. Svoj voľný čas rád trávim v spoločnosti dobrých ľudí, s ktorými môžem rozoberať nielen vážne debaty, ale aj vtipy všetkých možných druhov. Rád hrám hry, pozerám seriály a spím. Okrem toho sa zaujímam o malé technické gadgety, rôzne vychytávky a lifehacky. Veľmi rád jem a žiaľbohu sa to odráža aj na mojej postave 😀 keď spomínam to jedlo, tak by som spomenul, že mám veľmi rád chilli. Športujem prakticky stále, ale len rekreačne. Vrhám tieň, pozerám do diaľky, skáčem do reči a leziem na nervy.

 • Michal Žeňuch

  Michal Žeňuch

  Som študentom fakulty PEDAS odbor Ekonomika a manažment. Okrem toho, že ma môžeš počuť v relácií „Nova Vlna“ sa venujem vo voľnom čase hudbe a hudobnej produkcií prevažne . Okrem toho patrí medzi moje záujmy aj šport a to aktívne aj pasívne . Osobne sa označujem za Someliéra v hudobnom priemysle o čom vypovedá aj moja relácia.

 • Andrej Bečka

  Andrej Bečka

  Študujem mutlimédia na elektro fakulte. Vo svojom voľnom čase jazdím na skate, na snowboarde, hrám na basgitaru, kreslím.

 • Richard Baňas

  Richard Baňas

  Pochádzam z pod Tatier. Z malebného mestečka Popradu. Som študentom multimediánych technológií. Prečo práve tento odbor? Ešte počas gymnázia som sa venoval prípravam eventov ako technik – zvukár, osvetlovač. Tak chcem ostať v tomto smere i naďalej. Vo voľom čase si rád zahrám hokejbal či si zahrám na gitare, bicích alebo idem s kamarátmi von.