Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X

Aj žilinské nohy majú tanečné vlohy

Aj žilinské nohy majú tanečné vlohy
Chystáte sa na ľudovú zábavu, ples či svadbu a nie ste si istý svojimi tanečnými zručnosťami? Máte radi tanec, chcete mať pravidelný pohyb popri škole či práci alebo sa chcete v tanci zdokonaliť?

Potom University Dance Center je tá najlepšia voľba pre všetkých.

Najväčšia tanečná škola na Slovensku otvára na Žilinskej univerzite v novom semestri svoje brány už od 17.2.2020.
K dispozícií je opäť bohatá ponuka 7 kurzov (Spoločenské tance pre začiatočníkov a mierne pokročilých, Ľudové tance pre začiatočníkov, Salsa a Latino pre začiatočníkov, Tango Argentino, Ľudovky pre devy a Latino Lady Style). Kurzy sú určené ako pre páry, tak aj pre jednotlivcov, začiatočníkov aj pre pokročilých. Kurzami Vás prevedú TOP taneční lektori.

Príďte sa odreagovať z každodenných školských povinností, pretože tanec a pohyb hlavne o zábave.

Všetky potrebné info o kurzoch, tanečnom rozvrhu, prihláške a kurzovnom si nájdete na  stránke: https://www.unidc.sk/mesto/zilina/

O University Dance Center:
Tanečná škola University Dance Center vznikla v roku 2012, ako projekt študentskej organizácie StudentsWay OZ. Prvé hodiny prebiehali na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave, vďaka čomu sa slovíčko „university“ dostalo aj do samotného názvu projektu. Dvere majú otvorené všetci študenti a zamestnanci školy, ktorí majú chuť hýbať sa, dať si do tela alebo sa poriadne vyblázniť. Vďaka veľkému záujmu o pohybové a tanečné kurzy, sa škola University Dance Center rozšírila na celé Slovensko a v súčasnosti pôsobí na 15 univerzitách na Slovensku.
Tanec nie je len valčík a hip-hop! Z ponuky si zaručene vyberiete to pravé. Prinášame vám až 21 tanečných štýlov od pôvabného Latino Lady Style, vášnivého Tanga Argentino, odvážneho Reggeatonu a Twerku cez harmonickú Jogu až po popové choreografie MTV a najmodernejšie tanečné štýly ako Vouge a Divas Dance. Na každej univerzite vyberá to najlepšie pre vás.